Żółta farba kredowa

Żółta farba kredowa

Hawana
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Żółty
Nazwa koloru Hawana
Pojemność 400ml


Kolor żółty jest jedną z barw podstawowych, na kole barw dopełnia niebieski. Kolor żółty jest energetyczny oraz pełen optymizmu.

Do jakich kolorów pasuje żółty kolor?

Żółty pasuje praktycznie do wszystkich kolorów z podstawowej palety barw. Bardzo dobrze zestawić go do koloru czerwonego, pomarańczowego czy zielonego.

W jakich pomieszczeniach możemy zastosować żółty kolor?

Żółty kolor dodaje energii i motywuje do działania. Dobrze sprawować się więc będzie w biurze. Możemy pomalować na żółto jedną ze ścian lub zastosować go w dodatkach, na przykład donice, ramki na zdjęcia, lub niewielkie meble. Żółte akcenty dobrze pasują na białym tle, możemy więc pomalować farbą kredową na żółto dodatki do jasnych salonów, sypialni, kuchni lub pokoi dziecięcych.

Co możemy pomalować żółtą farbą kredową?

Żółtą farbą kredową Vertigo możemy pomalować każdą powierzchnię. Za jej pomocą możemy odnowić wiklinowy kosz na bieliznę do jasnej łazienki, plastikowe lub metalowe ramki na zdjęcia do nowoczesnego salonu lub donice do sypialni. Farba kredowa Vertigo jest zrobiona na bazie wody wyłącznie z naturalnych składników, więc jest bezwonna i bezpieczna nawet dla dzieci. Możemy więc farbą kredową pomalować ozdoby w sypialni naszego dziecka lub jego stare drewniane zabawki.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru