Szara farba kredowa

Szara farba kredowa

Stone Gray
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Szary
Nazwa koloru Dtone Gray
Pojemność 400ml


Kolor szary jest często uważany za brak koloru. Szarość jest utożsamiana z monotonią i pospolitością, uważana jest za kolor przygnębiający i smutny. Jednak szarość wprowadza do wnętrza równowagę oraz działa kojąco.

W jakich wnętrzach pasuje szary kolor?

Szary jest kolorem bardzo uniwersalnym. Projektanci wnętrz uwielbiają go ze względu na jego nowoczesność i ponadczasowość. Dodatkowo szary kolor łatwo jest wpasować w każde pomieszczenie. Będzie idealnie pasował do nowoczesnych wnętrz, nieważne czy to kuchnia, salon, przedpokój czy sypialnia. Szare dodatki dobrze wpasują się w jasne wnętrza w stylu skandynawskim, pokoje dziecięce lub biura.

Z jakimi kolorami łączyć szary kolor?

Szary, podobnie jak biały i czarny pasuje do wszystkich kolorów. Szary kolor świetnie pasuje jako tło do wszelkich barwnych i jaskrawych dodatków. Szara barwa bardzo dobrze wygląda również w towarzystwie cegły, betonu, stali i naturalnego drewna.

Co możemy pomalować szarą farbą kredową?

Farba kredowa jest idealną farbą do odnawiania i stylizacji mebli. Przepięknie prezentować się będą wszelkie szafki, komody i półki, które pasować będą do wszelkiego typu pomieszczeń. Szarą farbą możemy również dodać bardziej surowego i industrialnego wyglądu donicom lub lampkom nocnym. Na szaro możemy również pomalować ozdoby i dodatki do pokojów naszych dzieci.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru