Soczyście zielona farba kredowa

Soczyście zielona farba kredowa

Tropical Forest
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Zielony
Nazwa koloru Tropical Forest
Pojemność 400ml


Kolor zielony jest jedną z barw podstawowych. Barwa zielona kojarzy się z naturą oraz przyrodą jest symbolem nadziei i szczęścia. Zielona farba kredowa Vertigo ma bardzo intensywną i żywą barwę. Nazwa oferowanej w naszym sklepie internetowym farby inspirowana była tropikalnym lasem, który jest przesycony zielenią.

Z jakimi kolorami łączyć przedmioty pomalowane zieloną farbą kredową?

Zielone dodatki najlepiej łączą się z barwami ziemi, a więc brązami oraz beżami. Jasny, żywy kolor zielony dobrze współgra z innymi mocnymi kolorami takimi jak różowy, czerwony, niebieski czy żółty. Kolor zielony pasuje również do koloru czarnego i wszelkich szarości oraz dobrze komponuje się z jasnym drewnem.

W jakich pomieszczeniach pasują zielone dodatki?

Zielone dodatki pasować będą do wszelkich jasnych pomieszczeń. Zielone dodatki mogą ożywić zarówno salon, sypialnię, kuchnię łazienkę oraz pokój dla dzieci. 

Gdzie może znaleźć zastosowanie zielona farba kredowa?

Zieloną farbą kredową możemy pomalować plastikowe, ceramiczne lub metalowe doniczki, które ożywią naszą kuchnię lub jasny salon. Farba kredowa jest bezpieczna dla dzieci, możemy więc nią pomalować dekoracje w sypialni dziecięcej. Farba kredowa doskonale nadaje się do malowania drewna, świetnie sprawdzi się przy odnawianiu starych mebli lub stylizacji nowych mebli z sieciówek.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru