Malinowa farba kredowa

Malinowa farba kredowa

Crimson
29.00 PLN 33.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Malinowy
Nazwa koloru Crimson
Pojemność 400ml

Kolor malinowy jest intensywnym, ciemnym kolorem różowym. Malinowy nie należy raczej do kolorów uniwersalnych. Powinno stosować się go z umiarem, jednak zastosowany w przemyślany sposób kolor ten może niesamowicie ożywić wnętrze i podkreślić jego elementy.

Do jakich kolorów pasuje kolor malinowy?

Dekoracje oraz nieduże meble pomalowane na kolor malinowy są idealnym dopełnieniem dla wnętrz w niebieskim kolorze. Kolor malinowy idealnie wpasowuje się także w tła o kolorze zielonym, wystarczy sobie wyobrazić świeże maliny wśród liści i już cieknie ślinka. Malinowy kolor nadaje się również do pomalowania dodatków do eleganckich pokojów z przewagą brązów lub ciemnego naturalnego drewna. W jasnych pokojach dziecięcych malinowe zabawki, ozdoby i dodatki wspaniale komponować się będą z innymi  dziecięcymi przedmiotami w intensywnych kolorach.

Co możemy pomalować malinową farbą kredową?

Malinową farbą Vertigo Chalk Paint Vintage możemy pomalować wszelkiego rodzaju dekoracje i ozdoby do sypialni, salonu lub pokoju dziecięcego, ponieważ farba kredowa jest bezwonna i bezpieczna dla dzieci. Możemy zastosować ją do odnowienia drewnianych mebli lub odświeżenia starych donic.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru