Granatowa farba kredowa

Granatowa farba kredowa

Deep ocean
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Granatowy
Nazwa koloru Deep ocean
Pojemność 400ml

Kolor granatowy jest ciemnym odcieniem barwy niebieskiej. Nazwa tej barwy wzięła się od łacińskiej nazwy owocu granatowca, a nazwa farby kredowej Vertigo w tym kolorze inspirowana była barwą oceanu. Deep Ocean to farba kredowa o pięknej, głębokiej barwie granatowej skomponowanej z wysokiej jakości barwników.

Do jakich pomieszczeń pasuje kolor granatowy?

Granatowy jest kolorem chłodnym, pełnym klasy i eleganckim. Granatową farbą kredową możemy pomalować dodatki do stylowego, jasnego salonu lub gabinetu. Granatowe ozdoby idealnie wpasują się również w pomieszczeniach w stylu marynistycznym. Granatowe akcenty mogą dodać również głębi nowoczesnej i jasnej kuchni.

Z jakimi kolorami łączyć granatowy?

Granatowy jest ciemnym kolorem, najlepiej więc zestawiać go z jasnymi barwami. Bardzo dobrze prezentuje się w połączeniu z kolorem białym, jasnymi szarościami lub beżem. Granatową farbą kredową możemy również przeprowadzić stylizację drewnianych mebli, gdyż kolor ten bardzo dobrze współgra ze wszelkimi odcieniami naturalnego drewna. Doskonale więc będą wyglądać granatowe fronty komody lub szafki katalogowej, które nadadzą odnowionym meblom elegancji.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru