Grafitowa farba kredowa

Grafitowa farba kredowa

Smoke black
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Grafitowy
Nazwa koloru Smoke black
Pojemność 400ml


Smoke Black to najciemniejszy kolor z gamy farb kredowych Vertigo Vintage. Barwa tej farby zbliżona jest do koloru czarnego. Kolor grafitowy swoją nazwę odziedziczył od barwy minerału - grafitu.

Gdzie możemy zastosować kolor grafitowy?

Ciemny grafit jest kolorem uniwersalnym i neutralnym. Dodatki pomalowane grafitową farbą kredową doskonale pasować będą do jasnych nowoczesnych pomieszczeń lub pokoi w stylu skandynawskim lub w nowoczesnej kuchni. Kolor grafitowy świetnie komponuje się z ciemnym naturalnym drewnem. Możemy więc pomalować w tym kolorze zniszczony blat drewnianego stolika lub starej fornirowanej komody z czasów PRL, nadając tym przedmiotom bardziej nowoczesnego wyglądu.

Z jakimi barwami możemy połączyć kolor grafitowy?

Barwa grafitowa jest neutralna. Doskonale pasować będzie w towarzystwie stonowanych bieli, szarości oraz czerni. Pomalowane grafitową farbą kredową dodatki mogą stanąć również z powodzeniem wśród innych ozdób o intensywnych kolorach takich jak czerwony lub żółty. Grafitowe ozdoby mogą także odnaleźć swoje miejsce wśród pastelowych kolorów dziecięcej sypialni.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru