Fioletowa farba kredowa

Fioletowa farba kredowa

Violet Velvet
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Fioletowy
Nazwa koloru Violet Velvet
Pojemność 400ml

Kolor fioletowy jest połączeniem koloru czerwonego z niebieskim. Jest barwą energetyczną, często używaną przez ezoteryków. Kolor fioletowy kojarzony jest z władzą i duchowieństwem, jednak odpowiednio zastosowany może być kobiecy i delikatny.

Z czym łączyć kolor fioletowy?

Szare dodatki bardzo dobrze prezentują się na tle bieli, szarości, beżu i odcieniach koloru kremowego. Kolor fioletowy świetnie pasuje także do naturalnego drewna oraz koloru brązowego.

W jakich pomieszczeniach pasuje fioletowy?

Fioletowy jest kolorem dostojnym, dobrze będzie prezentował się w salonie, zarówno jasnym, jak i ciemnym, gdzie doda pomieszczeniu elegancji. Fioletowe meble, takie jak półki czy komody oraz dodatki, na przykład donice, ramki na zdjęcia lub lampki będą pasować do jasnej sypialni w stylu glamour. Kolor fioletowy, a zwłaszcza jego lawendowy odcień pięknie ożywi nowoczesną, jak i stylową kuchnię.

Co możemy pomalować fioletową farbą kredową?

Farby kredowe nadają się do pomalowania praktycznie każdej powierzchni. Za jej pomocą możemy preprowadzić metamorfozę donic na przyprawy do kuchni lub metalowej ramki na zdjęcia do sypialni. Farba kredowa szczególnie dobrze sprawdza się w stylizacji przedmiotów wykonanych z drewna. Dodatkowo postarzone świetnie prezentować się będą meble, np. toaletka do pokoju nastolatki, a nawet romantycznej kobiety. 

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru