Błękitna farba kredowa

Błękitna farba kredowa

Blue Lagoon
30.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Błękitny
Nazwa koloru Blue Lagoon
Pojemność 400ml


Błękit jest jasnym odcieniem koloru niebieskiego. Kolor błękity ma bezchmurne niebo w słoneczny dzień, kolor ten działa relaksująco i odprężająco.

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się kolor błękitny?

Kolor błękitny jest kolorem neutralnym, dodatki w kolorze błękitnym będą pasowały do każdego pomieszczenia. Pomalowane błękitną farbą kredową ozdoby świetnie wpasują się w klimat pomieszczeń w stylu greckim lub marynistycznym. Błękitne akcenty doskonale wyglądają również we wnętrzach prowansalskich lub skandynawskich.

Co można pomalować błękitną farbą kredową?

Farba kredowa ma bardzo dobrą przyczepność i zapewnia doskonałe krycie na każdej powierzchni. Możemy pomalować nią na przykład szklane lub porcelanowe wazoniki, które ozdobią salon lub sypialnię. Farba kredowa idealnie nadaje się również do odnowienia starej drewnianej konsoli do jasnego przedpokoju lub półki na przyprawy do kuchni. Farba kredowa Vertigo jest bezwonna, wyprodukowana jest tylko z naturalnych składników, nadaje się więc do pomalowania ozdób i dekoracji w pokoju chłopca. Farbą Vertigo Vintage możemy także odnowić mebelki dziecięce.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru