Biała farba kredowa 1L

Biała farba kredowa 1L

Oryginal white
53.00 PLN 57.00 PLN

Producent Vertigo
Rodzaj farby Farba kredowa
Kolor farby Biały
Nazwa koloru Oryginal white
Pojemność 1L


Biały jest najjaśniejszym kolorem w palecie barw. Wśród farb kredowych polskiego producenta Vertigo otrzymał nazwę Oryginal White. Biała farba sprzedawana jest również w większym opakowaniu o pojemności 1 litra.

Doskonała farba do postarzania mebli

Biała farba kredowa Vertigo jest idealną farbą do stylizacji mebli w stylu Shabby chic, które na już dawno zagościły we wnętrzach w stylu retro oraz vintage. Wspaniałe właściwości farb kredowych sprawiają, że są niezastąpione do robienia wszelkiego rodzaju przecierek, które postarzają przedmioty.

Z jakimi barwami można łączyć kolor biały?

Biały jest kolorem neutralnym, można go łączyć ze wszystkimi dostępnymi kolorami. Idealnie sprawdzą się zarówno jako tło dla kolorowych ozdób, oraz do dekoracji przedmiotów. Kolor biały doskonale pasuje w połączeniu z naturalnym drewnem oraz metalem lub chromem.

Co możemy pomalować białą farbą kredową?

Biała farba kredowa dzięki swojej wyjątkowej przyczepności oraz doskonałym właściwościom kryjącym nadaje się do malowania po wszelkiego rodzaju powierzchniach. Przede wszystkim za jej pomocą możemy odnowić wszelkie meble, które zagoszczą w pomieszczeniach skandynawskich, rustykalnych, retro, nowoczesnych lub pokojach dla naszych dzieci. Farbą kredową możemy również pomalować wszelkie ozdoby do sypialni, salonu, kuchni lub przedpokoju.

Farby kredowe Vertigo podobne do tego koloru